• LOKOMOTYWY EURO 2012

  Po raz pierwszy, polskie lokomotywy zostały oklejone zewnętrzną grafiką reklamową. Z okazji rozgrywek Euro2012, spółka PKP ICC zdecydowała o realizacji innowacyjnego projektu - ekspozycji grafiki zewnętrznej na 20 lokomotywach typu EU44 oraz EP09. Barwy 16 państw uczestniczących w rozgrywkach oraz wizerunki 4 polskich stadionów goszczących uczestników imprezy, znalazły się na powierzchni lokomotyw PKP ICC. Pionierska i spektakularna akcja, zyskała ogromne zainteresowanie podróżnych, społeczeństwa i mediów. Potwierdzeniem entuzjazmu i aprobaty tej kampanii, było liczne uczestnictwo w konkursach dotyczących lokomotyw, czy obecność Premiera RP i innych polityków podczas uroczystej prezentacji pojazdów.

 • LOKOMOTYWY EURO 2012

  Lokomotywa typu EU44 Husarz, opatrzona grafiką reklamową w barwach współorganizatora turnieju Euro2012 – Ukrainy. Lokomotywa znakomicie prezentowała się na polskich torach. Zarówna ona, jak i pozostałe lokomotywy uczestniczące w akcji, wzbudzały ogromne zainteresowanie podróżnych, którzy wyjątkowo wysoko ocenili ich nowy wizerunek.

 • LOKOMOTYWY EURO 2012

  Kampania ekspozycji grafiki zewnętrznej na lokomotywach, zakończyła się ogromnym sukcesem. Lokomotywy okazały się bardzo atrakcyjnym i trwały nośnikiem reklamowym. Dzięki temu, zdecydowano o wprowadzeniu tej formy do oferty reklamowej kierowanej do klientów komercyjnych.

  Lokomotywa typu EU44 Husarz w barwach Danii.

 • LOKOMOTYWY EURO 2012

  Lokomotywa typu EU44 Husarz z wizerunkiem Stadionu Miejskiego w Poznaniu, kursowała w relacjach z/do/przez Poznań. Dzięki temu, często gościła na dworcu Poznań Główny i prezentowała mieszkańcom Wielkopolski i nie tylko - bliższe oblicze nowego stadionu.

  Lokomotywa wygrała w konkursie internetowym, organizowanym przez PKP Intercity na najładniejszą lokomotywę Euro2012.

 • LOKOMOTYWY EURO 2012

  Lokomotywa typu EU44 Husarz prezentująca wspaniały trójmiejski obiekt – stadion PGE Arena w Gdańsku. Jedna z najładniejszych lokomotyw uczestniczących w kampanii, wyróżniająca się niezwykłą pomarańczową kolorystyką. W konkursie internetowym, na najładniejszą lokomotywę Euro2012, uzyskała drugą lokatę.