• DULUX

  Specjalna aranżacja wagonu reklamowego Dulux Let’s Color. Wagon kursujący w składzie pociągu wakacyjnego relacji Kraków – Kołobrzeg, w całkowicie zmienionym wyglądzie. Z zewnątrz oklejony grafiką reklamową, wewnątrz ściany i podłogi korytarzy oraz przedsionków oklejone grafiką i zdjęciami z różnych zakątków świata. Każdy z przedziałów dedykowany dla innego koloru – zmienione zagłówki, zasłonki okien, obramowanie luster i inne akcenty, tak aby dany przedział jednoznacznie kojarzył się z konkretnym kolorem.

   

  Cała powierzchnia - ścian i podłogi korytarza wagonu - oklejona różnokolorową grafiką i zdjęciami dokumentującymi akcje Dulux Let’s Color na świecie.

 • DULUX

  Każdy z przedziałów prezentował inny kolor palety Dulux. W danej kolorystyce wykonano w przedziałach zasłonki, naklejki stolikowe, obramowanie luster, zagłówki i naklejki na drzwiach wejściowych do przedziałów. Różnorodność przedziałów, w oprawie żółtej, czerwonej, zielonej, niebieskiej i innych, pozwalały podróżnym na wybór przedziału według własnych preferencji kolorystycznych.

 • DULUX

  Każdy z przedziałów pasażerskich prezentował inny kolor palety Dulux. W danej kolorystyce wykonano wszystkie możliwe elementy aranżacji. Kolory umieszczono na: zasłonkach okien zewnętrznych i okien w przedziałach, stolikach, lustrach, zagłówkach i naklejkach na drzwiach wejściowych do przedziałów.

 • DULUX

  Grafika zewnętrzna na wagonie Dulux Let’s Color w postaci fantazyjnej palety barw, skutecznie wyróżniała wagon i wzbudzała ogromne zainteresowanie podróżnych i osób mających sposobność spotkania wagonu. Grafika na wagonie stanowiła zaproszenie do podróży we wnętrzach tego wagonu, do zwiedzania kolorowego świata Dulux.